o firměo firmě mapa webumapa webu napište námnapište nám

ELEKTRO PALKA

PALKA ELEKTRO Bohumín - specializovaná prodejna elektro v Bohumíně

Služby

Využijte naše osobní služby

Firma PALKA ELEKTRO nabízí všem zákazníkům řadu nadstandardních služeb. Naší přednosti není nejen kvalitní značkové zboží, široká nabídka produktů, ale také odborné poradenství, dopravu zboží k zákazníkovi, ekologickou likvidaci výrobku, mimořádně prodlouženou záruku vybraného zboží, jistotu nejlepšího výběru, nebo výhodné splátky na zakoupené zboží.

Doprava

Firma PALKA ELEKTRO nabízí zákazníkům na přání dopravu Vašeho zakoupeného výrobku až do Vašeho domu či bytu. Zakoupený výrobek nejen přivezeme v dohodnutém termínu, ale pomůžeme Vám jej vynést i do patra a umístit na místo, které je pro spotřebič určeno.

Základní instalace

Firma PALKA ELEKTRO nabízí za velmi výhodných podmínek základní instalaci spotřebiče, dle vybrané služby zákazníkem. Nainstalujeme a uvedeme Vám do provozu Vaši pračku, myčku, lednici nebo treba televizor, satelit, set-top-box.

Ekologická likvidace

Firma PALKA ELEKTRO Vám po vzájemné dohodě vynese a odveze Váš starý a vysloužilý spotřebič a zajistíme jeho ekologickou likvidaci.

Odborné poradenství

Samozřejmností firmy PALKA ELEKTRO je odborně vyškolený personál, který poradí a pomůže s výběrem. Zákazníci tak mají jistotu, že za své peníze získají nejen produkt dle svého přání a potřeb, ale také garanci kvalitních služeb a profesionálního přístupu. Našim cílem je dlouhodobě pozitivní vztah se zákazníkem, založený na společnosti nejen s úrovní cen, ale i s doprovodnými zlužbami.

Po objednání do 24 hodin

Firma PALKA ELEKTRO Vám nabízí dodání Vámi vybraného a následně objednaného výrobku, který není fyzicky na prodejně a je na centrálním skladě, dodání do následujicího pracovního dne k nám na prodejnu a následně po dohodě se zákazníkem k Vám do domu nebo bytu.

Nejvýhodnější splátky

Firma PALKA ELEKTRO ve spolupráci s největším hráči na trhu splátkového prodeje Vám nabízí výhodné splatkové úvěry. Splátky Vám nastavíme přesně dle Vašich možností splacení, který nezatíží Váš rozpočet, ani Vaši peněženku.

Naše nabídka

Kontakt

Elektrospotřebiče

Žižkova 306, Bohumín
obchod306@palka.eu

Elektromateriál

Žižkova 43, Bohumín
obchod43@palka.eu

Elektroinstalační materiál

Okružní 1430, Orlová
obchod1430@palka.eu

Naše prodejny